Hakkımda

14 Dec 2015

Merhabalar. Ben Lokman BAŞ. Kısaca kendimden bahsedeyim.

1983 yılında Tokat-Erbaa ilçesinde gözlerimi hayata açmışım (hatırlamıyorum tabi o zamanları :) ). İlkokulu babamın görevi sebebiyle Erbaa-Ballıbağ Köyü İlkokulu'nda okudum. Ortaokul 1.sınıfı hem kendi köyüm hem de Ballıbağ'a yakın olması sebebiyle Üzümlü Kasabası (Köyü) ortaokulunda okudum. Daha sonra ilçe merkezine babamın tayin olması sebebiyle ortaokul 2 ve 3.sınıfları Erbaa Ortaokulu'nda (şimdi Fatih Anadolu Lisesi) okudum. Liseyi ise halen aynı adla devam eden Erbaa Coşkun Önder Lisesi'nde okudum.

1999 yılında liseden mezun oldum ve aynı yıl Erzurum Atatük Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Fen Bilimleri Öğretmenliği'ni kazandım. 2003 yılında oradan mezun oldum. KPSS engeline takılarak 4 yıl ücretli öğretmenlik yaptım. Bu arada 2005 yılında da 305. kısa dönem olarak askerlik görevimi tamamladım. 2006 yılında girdiğim KPSS sınavından 86 küsür puan aldım ama atanmam için yeterli olmadı. Ekonomik sebeplerden dolayı bu puanı harcamamak adına diğer memurluklar için başvuruda bulundum. 2007 yılında Silivri Nüfus Memurluğu'na atandım. Yaklaşık 1,5 yıl orada görev yaptıktan sonra Erbaa Nüfus Müdürlüğü'ne tayin oldum. Erbaa Nüfus Müdürlüğü'nde de yaklaşık 2,5 yıl Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak görev yaptım. Nüfusta çalıştığım süre içerisinde de yine öğretmenlikten uzaklaşmadım ve özel dersler vs... ile asıl mesleğim olan Fen Bilimleri öğretmenliği bilgi ve birikimlerimi taze tutmaya çalıştım hep. Tabii bu zaman zarflarında web tasarıma olan ilgiminde işin içine girmesiyle Fen Bilimleri ile ilgili çeşitli siteler hazırladım. Deneydefteri.com'da bu sitelerden biri. 2011 yılında mesleğim olan öğretmenliğe Sinop-Türkeli'de dönerek aktif öğretmenlik hayatıma da başlamış oldum. 2012 yılında Erbaa-Koçak'a tayin oldum ve halen orada görev yapmaktayım.

Fen Bilimleri ile ilgili çalışmalarım haricinde müzik, web tasarım, masa tenisi ve fotoğrafçılık ilgi alanlarım içerisindedir.

Evli ve iki çocuk babasıyım...

Bana ulaşmak isterseniz burayı tıklayarak ilgili bağlantılardan veya burayı tıklayarak site iletişim sayfasından benimle iletişim kurabilirsiniz.

Son Resimler

İletişim

Benimle bu site ve Fen Bilimleri ile ilgili her türlü konuda iletişime geçebilirsiniz.

lokmer2006@gmail.com

Kaynaklar

+ 2016-2017 3.Sınıf Fen Bilimleri Ders Ki…